לקבלת הצעות עבודה בחו”ל מלאו את פרטיכם

אזור מועדף
תחום עבודה

מאשר/ת את התקנון ושליחת קו"ח למשרות המתאימות

מצא לי עבודה

חיפוש לפי אזורים

משרות חמות בלוח

חברות מגייסות

מידע חשוב

עבודה בחו"ל- איך זה עובד?

עבודה בחו"ל, עבודה בעגלות, עבוד במכירות בחו"ל, אבטחה בחו"ל, אופר בארה"ב, עבודה בארה"ב, עבודה באירופה, עבודה באוניות נופש, מחנות קיץ בחו"ל

עוד

עבודה בחו"ל- איך זה עובד?

זהו, הגיע הרגע! השתחררתם מהצבא והגיע הזמן שלכם לאכול את העולם. מכל האפשרויות שניצבות ביניכם לעבודה במסגרת התקופה של "אחרי הצבא", באפשרותכם לעבוד בחו"ל ובכך לתפוס שתי ציפורים במכה אחת- גם להרוויח כסף וגם לצבור חוויות במדינה אחרת.

אז איך זה עובד? מהי הפרוצדורה הנדרשת?

ראשית, חשוב להדגיש כי מרבית המדינות דורשות היתרי עבודה חוקיים עבור מי שלא גר באותה המדינה וכן רוצה לעבוד בה. במידה ויש לכם אזרחות נוספת במדינה כזו או אחרת לא תידרשו לבצע פרוצדורה מסוימת, אך למשוחררים ביניכם שאינם מחזיקים דרכון זר, נדרש למלא וויזת עבודה בהתאם למדינה בה תרצו לעבוד. בשלב זה, מומלץ להיכנס לאתר השגרירות הרשמי של אותה המדינה על מנת לדעת כיצד להגיש בקשה בהתאם.

אפשרויות עבודה בחו"ל-

1.אופר - תכנית עבודה חוקית הדורשת טיפול בילדי משפחה עד 45 שעות בשבוע, המאושרת ע"י שגרירות ארצות הברית. במסגרת זו, תוכלו לקבל וויזת עבודה, ביטוח לאומי ועוד. למעשה, תהיו חלק מהליך בחירת המשפחה ואישורה, וזאת בהתאם לדרישות שלכם בכל הקשור למשפחה המעסיקה. מבחינת עלויות, אופר לא נדרשת לשלם עלות כלשהי, מלבד 200$ המשולמים לפני הטיסה.

2. עבודה בעגלות - מתאימה למשוחררים המעוניינים להרוויח סכום כסף רב בתקופה קצרה, ובהתאמה הם בעלי כושר מכירה. חברות רבות וחוקיות מציעות עבודה בעגלות, בה תוכלו כאמור להרוויח סכום כסף גדול וכן לחוות חוויה בה תעבדו לצד עובדים נוספים מרחבי העולם.

3. עבודה בספינות נופש - עבודות בספינות נופש בחו"ל בתחומי מכירות ואבטחת.

4. משרות אבטחה בחו"ל - עבודה נוספת שאינה דורשת מכירות, היא עבודה מטעם משרדים ממשלתיים או במוסדות של הקהילה היהודית, הדואגים גם הם לאישורי העבודה הרלוונטית אותם תצטרכו.

5. מחנות קיץ - הסוכנות היהודית לארץ ישראל מאפשרת לחיילים משוחררים ללא אזרחות להשתלב במחנות קיץ הדורשים עבודה עם ילדים בגילאים שונים. כמו כן,  עליכם לעמוד בתנאים כגון רקע בחינוך או הדרכה של לפחות שנה, בעלי שליטה שוטפת בשפה האנגלית וכן לעבור את הליכי המיון הנדרשים. בכל הקשור לתנאים המגיעים לכם, תקבלו מימון מלא של כרטיסי הטיסה שלכם, מימון תחבורה, ביטוחים רפואיים, תשלום דמי כיס וכן אישורי עבודה לקנדה או לארצות הברית.

עבודה בחו"ל בארצות שונות

עבודה בארה"ב, עבודה באירופה, עבודה באפריקה, עבודה בחו"ל, עבודה בקנדה, עבודה בדרום אמריקה, עבודה מקסיקו

עוד

עבודה בחו"ל בארצות שונות

ברחבי העולם קיימים יעדים רבים בהם תוכלו לעבוד ובו זמנית לראות ולחוות מדינות אחרות בעולם. בכתבה זו, ישנם כמה יעדים שהכי פופולריים בקרב הישראליים, וכל מדינה שונה מהשנייה הן מבחינת הסגנון שלה והן מבחינת דרישותיה בכל הנוגע לאישורים הנדרשים.

עבודה בארה"ב- ארה"ב ידועה כמקום אשר קל יותר להרוויח בו כסף מאשר בארץ, בייחוד בעבודה בעגלות. לפני שנפרט על היתרונות בעבודה מסוג זה, זיכרו- ארצות הברית ידועה בחוקיה הנוקשים בכל הנוגע לכניסת זרים לשטחה, ועל כן יש לדאוג לאישורים בהתאם.

כל עבודה חוקית בארצות הברית תתאפשר עם ויזת עבודה באמצעות גרין קארד (המקנה אישור שהייה ועבודה בארה"ב) או לחילופין עם אזרחות אמריקאית, ובהתאמה, תהיו זכאים לכל הזכויות הסוציאליות ע"פ חוק. במידה ואין לכם אישורים מסוג זה, עליכם להגיש בקשה לוויזת עבודה לשגרירות ארצות הברית, שתאפשר לכם לעבוד בארה"ב באופן זמני בלבד.

כאמור, אחזקת אישורי עבודה בארה"ב הינו דבר קריטי, ובמידה והחלטתם לעבוד באופן לא חוקי אתם מסתכנים בגירוש משטח במדינה ובקבלת חותמת שחורה שתמנע מכם להיכנס לשטחה בעתיד.

עבודה באירופה- בדומה לדרישות ארה"ב, עבודה חוקית בארצות אירופאיות מצריכה ויזת עבודה, כאשר לכל מדינה ישנם את החוקים והמגבלות שלה.

במידה ויש לכם דרכון אירופאי, תוכלו לעבוד בכל מדינה החברה האיחוד האירופאי ולא תצטרכו להוציא ויזת עבודה. בנוסף, תהיה לכם זכאות לתנאים סוציאליים כגון ימי מחלה, ביטוח רפואי וכן הטבות מס במדינות מסוימות.

עבודה במקסיקו- מקסיקו ידועה כיעד פופולרי על ידי מטיילים ישראלים בין השאר בשל נופיה המרהיבים והמיוחדים. לעומת ארה"ב או מדינות באירופה בהן לרוב מבינים אנגלית, במקסיקו יש את אתגר השפה, אך השפה הספרדית קליטה למדיי ובמקומות מסוימים במקסיקו כן מדברים אנגלית.

הליך קבלת האישורים במקסיקו ידוע כקל יותר מזה בארה"ב או באירופה, ורוב החברות יסייעו לכם לקבל אותם, ועל כן במידה ותרצו לעבוד באזור עליכם לבחור חברה בהתאם בעזרת האינטרנט. חברות מסוג זה, יציעו לכם עבודת מכירות של מוצרי קוסמטיקה, טיפוח ועוד..

יתרונות למימוש הכסף

שכר בעבודה בחו"ל, משכורת בעבודה בחו"ל, משכורות בארה"ב, מס על שכר בעבודה בחו"ל

עוד

יתרונות למימוש הכסף

כאמור, מסגרות עבודה בחו"ל ובפרט בעגלות, מאפשרות לכם להרוויח סכום כסף נכבד שעשוי לשמש אתכם לעתיד הרחוק יותר. לפני שאתם ממהרים לבזבז את כל מה שהרווחתם, עצרו וחשבו מה היעד הבא בראש סדר העדיפויות שלכם- לימודים?קורסים? או שמה טיול גדול לאחר השירות הצבאי? בשביל זה אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר.

טיול גדול לאחר הצבא - הישראלים ידועים כחובבי טיולים ברחבי העולם, בייחוד משוחררים צעירים שאינם יכלו לטוס לחו"ל לתקופה ממושכת במהלך השירות הצבאי, הן בשל מגבלות המערכת הצבאית והן בשל מגבלה כספית. לכן, טיול לאחר צבא, בין אם תרצו לטייל במרכז או דרום אמריקה, במזרח או באוסטרליה, דורש סכום כסף גדול למדייכגון מימון מלונות או הוסטלים, מסיבות, מסלולי טיולים ועוד... 

לימודים אקדמאיים - 
בתקופה לאחר הצבא מומלץ מאוד להתחיל ללמוד לתארים אקדמיים, בייחוד לאחר שהרווחתם את הכסף הנדרש ועוד לא בזבזתם אותו על דברים אחרים. תואר אקדמאי, בין אם במכללה ובין אם באוניברסיטה, מתחיל מ10,000 ₪ לשנה, וזאת לא כולל קורסי אנגלית מתוגברים המצריכים תשלום נוסף. כך גם ועוד, מכללות פרטיות שאינן מסובסדות, יידרשו תשלום שנתי של 25 ₪ ומעלה.

קורסים - במידה ואתם עוד לא מוכנים ללימודים אקדמאיים, תוכלו לממן קורסים בתחומים המעניינים אתכם, כגון קורס לימודי מחשב, קורס אנגלית, קורס כלכלה או כל תחביב אחר שמעניין אתכם. בנוסף, באפשרותכם לממן את קורס הפסיכומטרי, המשמש כחלק מהתנאים לקבלה למוסדות לימוד מסוימים, ועולה אלפי שקלים.

תקנון

הסכמה לתנאי השימוש: בכך שהנך ניגש ומשתמש באתרי האינטרנט idftweets.co.il (פורטל תוכן לחיילי צה"ל) ו - isoldier.co.il (מועדון ההטבות israeli soldier)  (להלן יקראו למען הנוחות האתרים/אתרי האיטנרנט או אתרי חיילים מצייצים) המנוהלים ע"י 'חיילים מצייצים מדיה בע"מ' (להלן: 'החברה') הינך מסכים להיות מחויב לתנאי השימוש שלהלן ולכל התנאים והתניות הכלולים ו/או מוזכרים בזה ולכל התנאים והתניות הנוספים המפורטים באתר אינטרנט זה, וכל התנאים הללו ייחשבו כאילו נתת להם הסכמתך. אם אינך מסכים לתנאים אלה, הנך מתבקש שלא להשתמש באתרים אלה. אם אינך מסכים לתנאים נוספים ספציפיים כלשהם שחלים על תוכן מסוים (כפי שהוא מוגדר להלן) או על עסקאות מיוחדות שמתבצעות דרך אתרי אינטרנט אלה, הנך מתבקש שלא להשתמש בחלקו של אתר האינטרנט המכיל תוכן כזה או שבאמצעותו אפשר לבצע אותן עסקאות, והנך מתבקש שלא להשתמש בתוכן כזה או לבצע עסקאות כאלה.

האתרים יהיו רשאים לשנות תנאי שימוש אלו מעת לעת. תנאי השימוש המעודכנים יהיו בתוקף ממועד פרסומם באתרי חיילים מצייצים. הנך מתבקש לבדוק בקביעות את תנאי השימוש המתפרסמים באתרי אינטרנט אלה על מנת לוודא שהינך מודע לכל התנאים החלים על השימוש באתרים אלה. כמו כן, תנאים ותניות ספציפיים עשויים לחול על תכנים, מוצרים, חומרים, שירותים או מידע ספציפיים הכלולים באתרי חיילים מצייצים או זמינים באמצעותו (להלן "תוכן") או על עסקאות המבוצעות באמצעות אתרים אלה. תנאים ספציפיים כגון אלה עשויים לבוא בנוסף לתנאי שימוש אלה או, אם וככל שהתוכן או הכוונה של תנאים ספציפיים אלה אינם עולים בקנה אחד עם התנאים הכלולים בתנאי שימוש אלו, תנאים ספציפיים אלה יבואו במקומם של תנאי שימוש אלו.

אתרי חיילים מצייצים שומרים לעצמם את הזכות לבצע שינויים או עדכונים המתייחסים לתוכן או לגופו של התוכן של אתרי האינטרנט או לפורמט של התוכן בכל עת ללא הודעה מראש. האתרים שומרים לעצמם את הזכות לבטל או להגביל את הגישה לאתרי האינטרנט מכל סיבה שהיא על פי שיקול דעתו הבלעדי.

אין לקשר לאתר תכנים פורנוגראפיים, תכנים המעודדים לגזענות או להפליה פסולה, או המנוגדים לחוק, או שפרסומם מנוגד לחוק או המעודדים פעילות המנוגדת לחוק.

הגולש רשאי להשתמש באתרים למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתרים, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו"ב, לכל מטרה, בין מסחרית ובין שאינה מסחרית, שאיננה לצורך שימוש אישי ופרטי.

אתרי חיילים מצייצים לא יישאו בכל אחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מכל קישור לתכנים באתר ומכל הצגה או פרסום של תכנים כאמור בכל דרך אחרת. הגולש נושא באחריות המלאה והבלעדית לכל קישור, הצגה או פרסום של התכנים, שנעשו על ידו ומתחייב לשפות את האתר בגין כל נזק שייגרם כתוצאה מכך.

כל התוכן מסופק "כמו שהוא" (AS IS) ו"כמו שהוא זמין" (AS AVAILABLE). אתרי חיילים מצייצים מצהירים בזאת במפורש כי אינם אחראים לכל הצהרה או התחייבות מכל סוג שהוא, מפורשות או מרומזות, לרבות אך לא רק התחייבות להתאמה למטרה מסוימת כלשהי, לאי הפרה של זכויות צדדים שלישיים, או  בקשר לפעילותו של אתרים אלה זה או לתוכנם.

האתרים אינם מתחייבים ואינם מצהירים הצהרה כלשהי באשר לבטיחותו של אתרי אינטרנט אלה. הגולש מאשר כי כל מידע שנשלח באמצעות האתר עשוי להגיע לצדדים שלישיים.

חיילים מצייצים מדיה בע"מ אינה מתחייבת לכך שאתרי האינטרנט או השרתים התומכים באתרי אינטרנט אלה או כל תקשורת אלקטרונית שנשלחה על ידי האתרים הינם נקיים מוירוסים או מגורמים מזיקים אחרים כלשהם.

 

בשום מקרה לא יהיו האתרים או עמודים הקשורים אליהם, אחראים לנזקים ישירים, עקיפים, תוצאתיים, עונשיים (לרבות אך לא רק, נזקים בגין אובדן עסקים, חוזים, הכנסה, נתונים, מידע או הפסקהבניהול עסקים) אשר נובעים כתוצאה ו/או בקשר עם השימוש ו/או העדר היכולת להשתמש באתרי אינטרנט אלה או בתוכן, אף אם האתרים היו מודעים לאפשרות קיומם של נזקים מסוג זה. כל תביעה הנוגעת ו/או הקשורה לאתרי אינטרנט אלה תוגש ותינתן עליה הודעה בכתב למנהלי האתר לא יאוחר מתום שנה אחת (1) ממועד היווצרות עילת התביעה.

 

אתרי חיילים מצייצים עשויים לספק קישורים לאתרי אינטרנט אחרים אשר אינם בשליטתו של האתר. האתרים לא יהיו אחראים בשום מקרה לתוכנם של אותם אתרי אינטרנט. אתרי חיילים מצייצים מספקים קישורים אלה רק לנוחותם של משתמשי אתרי אינטרנט אלה, והכללתו של קישור כלשהו לאתרי אינטרנט כלשהם  לא מהווה הסכמה של האתר לתוכנם של אתרי אינטרנט אלו.

 

כל חומר או מידע שיישלחו באמצעות ו/או בקשר עם אתרי אינטרנט אלה לרבות דרך לשנונית צור קשר, מייל, הודעות פרטיות ברשתות החברתיות, פנייה ישירה למנהלי האתרים (להלן "חומרים של המשתמש")  ייחשבו כאילו אינם סודיים ואין עליהם קניין, ויהיו כפופים לעקרונות מדיניות השמירה על פרטיות. האתרים יהיו רשאים להשתמש, על פי שיקול דעתם בחומרים של המשתמש, בכל מקום בעולם, ללא שיהיו מחוייבים בפיצוי כלשהו, וכשהם חופשיים מכל זכויות מוסריות, זכויות קניין רוחני ו/או זכויות קניין אחרות באותם חומרים של המשתמש או בקשר עמם..

 

אתרי חיילים מצייצים מעודדים את חופש הדיבור ואת קיומו של דיון פורה באתרים, תוך השתתפות פעילה של הגולש ושל יתר משתמשי האתרים בהם. יחד עם זאת, על מנת לאפשר את קיומו של שיח תרבותי וענייני ולמנוע ניצול לרעה של האפשרויות הפתוחות בפני הגולש להתבטא באתר, רשאי האתר לבדוק את התכנים הללו לפני פרסומם. בדיקות כאלה תעשינה אך ורק כדי לנסות למנוע פרסום דברי-נאצה, איומים, ביטויים של גסות רוח וכן תכנים שהם בלתי חוקיים על פניהם בלא צורך בהפעלת שיקול דעת משפטי.

 

עם זאת, האתרים אינם נושאים בכל אחריות לתכנים האלה, והאחריות הבלעדית להם ולכל תוצאה הנובעת מהם חלה על המשתמש ו/או הגולש שמסרם לפרסום. תכנים אלה אינם מבטאים את דעת האתרים או עמדתו ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם, דיוקם או חוקיותם.

 

על הגולש ו/או המשתמש חלה האחריות המלאה והבלעדית לכל תוצאה שתנבע מהפרסום באתרי חיילים מצייצים (לרבות בחשבונות הפייסבוק והאינסטגרם של האתרים) בעת שיגור או מסירת תכנים לפרסום. על הגולש ו/או המשתמש נאסר לפרסם באתר את התכנים הבאים:

 

כל תוכן הידוע לגולש ו/או למשתמש שהוא שקרי, מטעה או מסולף;

כל תוכן הפוגע בזכויות קנייניות של אחרים או מפר אותן - לרבות זכויות יוצרים וסימני מסחר;

כל תוכן פורנוגראפי או בעל אופי מיני בוטה;

כל תוכן הנוגע לקטינים ומזהה אותם, את פרטיהם האישיים או את מענם ודרכי ההתקשרות עימם;

כל תוכנת מחשב, קוד מחשב או יישום הכוללים נגיף-מחשב ("וירוס"), לרבות תוכנות-עוינות הידועות כסוס-טרויאני, תולעים (Worms), ואנדלים (Vandals), יישומים מזיקים (Malicious Applications) וכיו"ב;

סיסמאות, שמות משתמש ופרטים אחרים, המאפשרים שימוש בתוכנות מחשב, קבצים דיגיטאליים, אתרי אינטרנט או שירותים, הטעונים הרשמה או תשלום, בלא תשלום או הרשמה כאמור;

כל תוכן המהווה לשון הרע על אדם, או הפוגע בפרטיותו, או בשמו הטוב;

כל תוכן המזהה אישית אנשים אחרים, מבלי שנתנו את הסכמתם לפרסום זהותם;

כל תוכן בעל אופי או תוכן טורדני, מעליב, עוין, מאיים או גס רוח;

כל תוכן שיש בו, או הוא מעודד לגזענות, או אפליה פסולה על בסיס גזע, מוצא, צבע עור, עדה, לאומיות, דת, מין, עיסוק, נטייה מינית, מחלה, נכות גופנית או נפשית, אמונה, השקפה פוליטית, או מעמד חברתי-כלכלי.

כל תוכן המעודד ביצוע עבירה פלילית או עלול להוות בסיס לתביעה או אחריות אזרחית;

כל תוכן העלול להטעות צרכן;

כל תוכן בעל אופי פרסומי או מסחרי;

כל תוכן המנוגד לכללי השימוש המקובלים באינטרנט או העלול לגרום נזק או לפגוע במשתמשי אינטרנט בכלל, ובמשתמשי האתרים בפרט;

כל תוכן שהגישה אליו חסומה באמצעות סיסמה וכיו"ב, ואינה מתאפשרת באופן חופשי לכל משתמשי האינטרנט;

 

אתרי חיילים מצייצים רשאים לסרב לפרסם, או למחוק לאלתר כל תוכן שמסרת לפרסום בכל עת שתמצא כי הפרת תנאי שימוש אלה או שעשית מעשה או מחדל הפוגע או עלול לפגוע בשירותים הניתנים באתרים, במשתמשיהם, או מי מטעמם. בנוסף, האתרים יהיו רשאים במקרה זה למנוע מהגולש ו/או מהמשתמש פרסום תכנים נוספים באתר ו/או בעמודים הקשורים אליו. הוראות סעיף זה מוסיפות על זכויות האתרים לפי כל דין.

 

החליטו אתרי חיילים מצייצים לפרסם תוכן שמסרת - יהיו רשאים לערוך כל תוכן כזה, לפי שיקול דעתם המוחלט ובכלל זה לקצרו.

 

התכנים שהגולש ימסור לפרסום באתר יהיו חשופים לכל משתמשי האתרים בפרט והאינטרנט בכלל. על הגולש ו/או המשתמש לנהוג בתבונה ובזהירות במסירת פרטים אישיים (כדוגמת כתובת או מספר טלפון) וכן בתגובות ובפניות שיתקבלו באתרים בעקבות השימוש באתרים או פרסום איזה מפרטיו. 

 

האתרים מעודדים את הגולש ו/או המשתמש להתייחס בזהירות ובביקורתיות לתכנים שמתפרסמים באתרי חיילים מצייצים, ובכלל זה לתכנים שמפרסמים משתמשים באתרים. על הגולש ו/או המשתמש להתייחס לתכנים אלה בזהירות ובקפידה. התכנים אינם מתפרסמים מטעמו של האתר, ולפיכך האתרים אינם אחראים למהימנותם, אמינותם, דיוקם או שלמותם ואינם אחראים לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם. זכור תמיד כי תכנים כאלה אינם תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע מתאימים, כדוגמת עורכי דין, רופאים, בעלי מקצוע מוסמכים וכיו"ב, במקום שהתייעצות כזאת נדרשת.

OK

התחברות

התחברות רגילה

שכחת סיסמה?לחץ כאן עדיין לא רשום?הירשם כאן

הרשמה לאתר

הרשמה רגילה

כבר רשום? התחבר כאן

הרשמה לאתר

הרשמה לאתר

הרשמה לאתר

אלעד, אנא השלם את פרטיך בכדי לקבל הטבות מותאמות במיוחד עבורך